Teha midagi erilist, astuda üle tavapärasuse piiride – see on firma Bense & Eicke filosoofia. Juba üle 100 aasta arendame ja müüme me esmaklassilisi ja kõrgkvaliteetseid vahendeid hobuste ja nahatoodete igapäevaseks hoolduseks. Sealjuures pöörame erilist tähelepanu sellele, kuidas lihtsustada oma toodetega teie igapäevast tööd hobustega, lühendada hobuste hooldamisele ja puhastamisele kuluvat aega ning suurendada hobuspordist saadavat rõõmu. Meie hooldustooted on tuntud kogu maailmas ning saadaval paljudes spetsiaalpoodides. 

Parisol hooldustooted hobustele – teie hobuse tervise nimel: 

Me arendame oma hobuhoolduse vahendeid omaenda firma laboris ja kombineerime aastate jooksul omandatud kogemused uute tehnoloogiate, innovatiivsete toimeainete ning uusimate  teadussaavutustega. Nii valmivad tihedas koostöös hobuspetsialistide ja ratsutajatega hooldustooted, mis oma suurepäraste toimeainete ning väärtuslike essentsidega toetavad teie hobuse tervist ja heaolu. 

B&E Lederpflege – edukas hooldus:

Mesilasvaha, jojobaõli, lanoliin, setteõli ning arvukalt teisi looduslikke koostisosi räägivad meie B&E Lederpflege kasuks, kui on tarvis hooldada valjaid ja sadulaid. Seda kinnitavad ka meie toodetele „B&E Bienenwachs-Leder-Balsam“ ja „B&E Sattelseife mit Schwamm“ erialaajakirja St. Georg omistatud auhinnad. Usaldades meie nahahooldusvahendit B&E Lederpflege, on tulemuseks täiuslikult hooldatud nahk. 

Puhas sport on meile tähtis. Meie tooteid kontrollitakse regulaarselt vastavalt Saksa Ratsaspordiliidu (FN) antidopingu ning meditsiinikontrolli uutele reeglitele (ADMR).