Parisol MSM + Glucosamine

Kõõlustele, sidemetele ja liigestele

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on looduslik orgaaniline väävliühend, mis on olemas kõigis elusorganismides. Väävel on hädavajalik element kõigi elusolendite ainevahetuses. Paljud valguühendid, kõhrede, naha, kapjade ja laka struktuur ning tugevus sõltuvad vahetult väävli ja selle ühendite sisaldusest organismis. MSMi kasutatakse väävliühendite puudujäägi korral, mis võib põhjustada hobusele liigeste ja kõõluste vaevusi. Väävel on kollageeni üks tähtsamaid koostisosi ning seda vajavad muuhulgas liigeskõhred, kõõlused ja sidemed. Glükoosamiin on aminosuhkur, mis on kõhrede, kõõluste ja sidemete põhiliseks koostisosaks. See stimuleerib muuhulgas ka organismi loomulike kõhre koostisosade, proteoglükaani ja glükoosamiinglükaani tootmist. Glükoosamiinid aitavad seega kõhrede, liigesekapslite, kõõluste ja teiste sidekudede arenemisele ning toitainetega varustamisele. Need soodustavad liigesevedeliku säilimist ja toetavad sellega liigesepindade määrimist.

 

MSM + Glucosamine võib aidata järgmiste kaebuste korral: valu, põletik, allergia, sidemete venitus, nihestus, pinge, venitus. 

KOOSTIS: glükoosamiin-hüdrokloriid 20%, metüülsülfonüülmetaan 5%, magneesiumkloriid, glükoos. 

ANALÜÜTILISED KOOSTISOSAD JA SISALDUSED: toorvalk 7,72%, toorrasvad ja -õlid 0,00%, toorkiud 0,00%, toortuhk 0,04%, lüsiin 0,00%, naatrium 0,00%, niiskus 66,00%, metioniin 0,00%, kaltsium 0,00%, fosfor 0,00%, HCL-s mittelahustuv tuhk 0,04%.

1000 ml doseerimispudel